Horní Suchá

Oficiální stránky obce


Aktuality ve sportovní hale

Přijďte do sportovní haly!
Sportovní hala v Horní Suché již 11 roků slouží školní mládeži i občanům. Je otevřena každý den, v pracovní dny zde dopoledne sportují žáci obou základních škol a odpoledne probíhají tréninky. O sobotách a nedělích se hrají turnaje a zápasy.
Nejprve stručný přehled:
Hlavní náplní haly v odpoledních hodinách jsou tréninky místních florbalový oddílů a to každý den mimo pátku. Badminton hrajeme v pondělí (18,00 až 19,30) a v pátek (19,30 až 21,30). Aerobic pro ženy je každé pondělí od 19,30 do 20,30 hod., PZKO hraje florbal každou středu od 18,00 do 19,30 hod. a sálovou kopanou v pátky také od 18,00 do 19,30 hod. Mladí fotbalisté TJ DEPOS trénují ve středu a v pátek od 15,00 hod. dle počasí. V pracovní dny si od 14,30 do 21,00 hod. si můžete přijít zahrát squash (100,- Kč/hod.), nebo stolní tenis (50,- Kč/hod.). Pro pravidelné hráče squashe mám připravené pernamentky, které Vám ušetří až 100,- Kč. Začátečníkům můžeme zapůjčit i rakety a míčky. Podmínkou vstupu do haly je ale přezutí do sálové obuvi. Sporty objednávejte osobně, nebo telefonicky u správce haly na tel. 596 425 068, případně na čísle 739 453 813 a to odpoledne mezi 14. a 21. hodinou.
Nová sezóna ve Sportovní hale Horní Suchá začala 1. září a přináší některé změny v jejím využití o víkendech, kdy jsme vyčlenily dvě nedělní dopoledne v měsíci pro veřejnost. V níže uvedených termínech bude sportovní hala otevřena od 8,00 do 12,00 hod. a k dispozici bude pět badmintonových kurtů (1 kurt za 160,- Kč/hod.), ale můžete v tuto dobu hrát i squash nebo stolní tenis. Nemusíte hrát celou hodinu, sporty účtujeme po půl hodině. Pokud by se našel zájemce např. o turnaj, pronajmeme celou halu za 500,- Kč/hod.  V částí „Sportovní hala“, odstavec „Využití sportovní haly o víkendech“ najdete potřebné údaje o provozu haly, cenách, termíny ligových zápasů i ostatních turnajů. Dosud mám několik volných termínů i o sobotách, v případě zájmu nás kontaktujte.  Přijďte se nezávazně podívat, ukážeme vám sportovní halu i její zázemí a zodpovíme případné dotazy. Rádi vás uvítáme i jako diváky při podpoře domácích hráčů při ligových a jiných turnajích. Čeká na vás i venkovní areál - fotbalové hřiště a běžecká dráha. Opravdu můžeme nabídnou dobré podmínky pro vaše sportovní vyžití.
                                                                                                                                                                                                                                                         Jiří Filip – správce haly