Horní Suchá

Oficiální stránky obceneděle 03.12.2023, -4 °CFirmy v průmyslové zóně

BLESK Servis s.r.o.

Zajišťuje komplexní řešení problému bezpečnosti ve formě integrované bezpečnostní služby v areálu Průmyslové zóny František.

Ocelářská 1272/21, 190 00 Praha 9 - Libeň https://bleskservis.cz/

Exelsior Group s.r.o.

Výroba PET preforem pro mlékárenský a nealkoholický průmysl,
Výroba PET lahví pro mlékárenský a nealkoholický průmysl,
Výroba PET fólie,
Výroba sleeve a samolepících etiket

PZ František, 735 35 Horní Suchá http://www.exelsior.cz/

FAL Services s.r.o.

Firma FAL Services s.r.o. poskytuje služby v oblasti zakládání firem a servis s tím spojený. Poskytujeme finanční, účetní a právní služby. Zajištujěme vedení účetnictví, poradenskou činnost a služby v oblasti IT. V oblasti IT se zabýváme tvorbou webových stránek a internetových obchodů, jejich aktualizací a správou. Máte-li zastaralé webové stránky, můžeme je zaktualizovat, nebo vytvořit úplně nové. Současně s tím zajistíme registraci domén a webhosting. Při tvorbě nových stránek dodržujeme zázady SEO optimalizace pro vyhledávače. Dále pak můžeme oživit vaše stránky 2D a 3D Flashovými prvky.

Na Františku 1370/5, 735 35 Horní Suchá http://www.falservices.cz/

FITE a.s.

Představení společnosti

V současné době má FITE a.s. cca 90 zaměstnanců a podniká ve třech základních oborech činnosti:

Báňské technologie - vývoj, konstrukce, výroba, servis a prodej báňských technologií, včetně výroby závěsných důlních lokomotiv
Ekologie – ekoinženýring - systémy nakládání s odpady, pořádání ekologických konferencí a výstav, poradenská činnost v oblasti ekologie, energetiky a báňské činnosti, výzkum a vývoj v oblasti nakládání s odpady
Oblast obchodu a služeb - pronájem nebytových prostor, provoz F-clubu, skladování, prodej a doprava průmyslových trhavin.

Výstavní 2224/8, 709 51 Ostrava-Mariánské Hory http://www.fite.cz/

FOX SILESIA, s. r. o.

Slezská 73, 735 14 Orlová - Poruba

Garsys, s.r.o.

Společnost Garsys, s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem bazénů a jejich příslušenstvím jako jsou solární absorbéry pro vyhřívání zahradních bazénů, zastřešení pro nadzemní i zapuštěné bazény, bazénové schůdky, protiproud pro zahradní bazény a další široký sortiment bazénového příslušenství a doplňků. V roce 2003 jsme se spojili se společností Mountfield a.s. a stali jsme se jejím výhradním dodavatelem. Tato fúze nám umožnila šířit a prodávat naše výrobky konečným zákazníkům v široké síti celorepublikového, ba i zahraničního, známého a kvalitního prodejce.

K Prádlu 4, Horní Suchá http://www.garsys.cz/

Green Gas DPB, a.s.

Firma byla založena v r. 1960 za prvotním účelem zajistit jednak prevenci před nebezpečím výronů plynů a průvalů vod do důlních děl, jednak degazaci budoucích důlních polí na černouhelných hlubinných dolech ostravsko-karvinského revíru (OKR).
Postupně byly rozšiřovány aktivity zaměřené na poskytování komplexních inženýrských, vrtných a laboratorních služeb pro doly v OKR se zaměřením na prevenci před nebezpečnými jevy v horninovém masivu při dobývání uhlí.

tř. Rudé armády 637, 739 21 Paskov, okres Frýdek-Místek http://www.dpb.cz/

HE3DA Technologies s. r. o.

Společnost HE3DA s.r.o. se zabývá aplikovaným výzkumem
a vývojem bateriových technologií a jejich uváděním na trh. Společnost vyvinula technologie a proces výroby baterií s 3D prostorovými elektrodami na bázi lithiových nanomateriálů (HE3DA®).

Beranových 130, 199 00 Praha 9 - Letňany www.HE3DA.com

Ing. Ivo Barteček

Pronajímá pozemek za účelem výstavby provozně administrativního objektu.

Hlavní třída 438/73, 736 01 Havířov - Město

Kala dekorace s. r. o.

Velkoobchod dekoračním obalovým materiálem. Zpracování polypropylenu, výroba sáčků, archů, dekoračního zboží pro květinové síně, aranžéry a veškeré dekorační a dárkové balení.

Na Františku 1370/5, 735 35 Horní Suchá http://www.kaladekorace.cz/