Horní Suchá

Oficiální stránky obceúterý 06.06.2023, 16 °CFirmy v průmyslové zóně

CENTR GROUP a.s.

V současné době, kdy moderní společnosti využívají outsourcing pro zajištění svých vedlejších činností, nabízí CENTR GROUP, a.s. komplexní řešení problému bezpečnosti ve formě integrované bezpečnostní služby. Naše společnost se řadí mezi největší společnosti na trhu komerční bezpečnosti.

http://www.centr.cz/

Exelsior Group s.r.o.

Výroba PET preforem pro mlékárenský a nealkoholický průmysl,
Výroba PET lahví pro mlékárenský a nealkoholický průmysl,
Výroba PET fólie,
Výroba sleeve a samolepících etiket

PZ František, 735 35 Horní Suchá http://www.exelsior.cz/

FAL Services s.r.o.

Firma FAL Services s.r.o. poskytuje služby v oblasti zakládání firem a servis s tím spojený. Poskytujeme finanční, účetní a právní služby. Zajištujěme vedení účetnictví, poradenskou činnost a služby v oblasti IT. V oblasti IT se zabýváme tvorbou webových stránek a internetových obchodů, jejich aktualizací a správou. Máte-li zastaralé webové stránky, můžeme je zaktualizovat, nebo vytvořit úplně nové. Současně s tím zajistíme registraci domén a webhosting. Při tvorbě nových stránek dodržujeme zázady SEO optimalizace pro vyhledávače. Dále pak můžeme oživit vaše stránky 2D a 3D Flashovými prvky.

Na Františku 1370/5, 735 35 Horní Suchá http://www.falservices.cz/

FITE a.s.

Představení společnosti

V současné době má FITE a.s. cca 90 zaměstnanců a podniká ve třech základních oborech činnosti:

Báňské technologie - vývoj, konstrukce, výroba, servis a prodej báňských technologií, včetně výroby závěsných důlních lokomotiv
Ekologie – ekoinženýring - systémy nakládání s odpady, pořádání ekologických konferencí a výstav, poradenská činnost v oblasti ekologie, energetiky a báňské činnosti, výzkum a vývoj v oblasti nakládání s odpady
Oblast obchodu a služeb - pronájem nebytových prostor, provoz F-clubu, skladování, prodej a doprava průmyslových trhavin.

Výstavní 2224/8, 709 51 Ostrava-Mariánské Hory http://www.fite.cz/

FOX SILESIA, s. r. o.

Slezská 73, 735 14 Orlová - Poruba

Garsys, s.r.o.

Společnost Garsys, s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem bazénů a jejich příslušenstvím jako jsou solární absorbéry pro vyhřívání zahradních bazénů, zastřešení pro nadzemní i zapuštěné bazény, bazénové schůdky, protiproud pro zahradní bazény a další široký sortiment bazénového příslušenství a doplňků. V roce 2003 jsme se spojili se společností Mountfield a.s. a stali jsme se jejím výhradním dodavatelem. Tato fúze nám umožnila šířit a prodávat naše výrobky konečným zákazníkům v široké síti celorepublikového, ba i zahraničního, známého a kvalitního prodejce.

K Prádlu 4, Horní Suchá http://www.garsys.cz/

Green Gas DPB, a.s.

Firma byla založena v r. 1960 za prvotním účelem zajistit jednak prevenci před nebezpečím výronů plynů a průvalů vod do důlních děl, jednak degazaci budoucích důlních polí na černouhelných hlubinných dolech ostravsko-karvinského revíru (OKR).
Postupně byly rozšiřovány aktivity zaměřené na poskytování komplexních inženýrských, vrtných a laboratorních služeb pro doly v OKR se zaměřením na prevenci před nebezpečnými jevy v horninovém masivu při dobývání uhlí.

tř. Rudé armády 637, 739 21 Paskov, okres Frýdek-Místek http://www.dpb.cz/

HE3DA Technologies s. r. o.

Společnost HE3DA s.r.o. se zabývá aplikovaným výzkumem
a vývojem bateriových technologií a jejich uváděním na trh. Společnost vyvinula technologie a proces výroby baterií s 3D prostorovými elektrodami na bázi lithiových nanomateriálů (HE3DA®).

Beranových 130, 199 00 Praha 9 - Letňany www.HE3DA.com

Ing. Ivo Barteček

Pronajímá pozemek za účelem výstavby provozně administrativního objektu.

Hlavní třída 438/73, 736 01 Havířov - Město

Kala dekorace s. r. o.

Velkoobchod dekoračním obalovým materiálem. Zpracování polypropylenu, výroba sáčků, archů, dekoračního zboží pro květinové síně, aranžéry a veškeré dekorační a dárkové balení.

Na Františku 1370/5, 735 35 Horní Suchá http://www.kaladekorace.cz/